Poengstilling Ildne Motbakkecup 2015 - Kvinner
 
Endringar kan forekome! Evt. feil meldast motbakkecupen@gmail.com   30.mai 13.juni 20.juni 11.juli 1.august 29.august
  Skuggenatten Opp (NM), Nissedal Hovlands-nuten Opp, Sauda Gullfjellet Opp, Bergen Hestanipen Opp, Vikedal Storsylen Opp, Tydal Førde Opp, Førde Oppdatert 11.juli
Juniorar er merka i blå tekst  
# Namn Klubb Poeng Sum
1 Eli Anne Dvergsdal Gular IL 90 90 100       280
2 Ingvild Sangesland Vindbjart IL 50 55 70 75     250
3 Anita Iversen Lilleskare Bergen Løpeklubb 65   80 90     235
4 Heidi Weng IL i BUL 100 100         200
5 Merete Weng IL i BUL 80 85         165
6 Ingrid Næss Johansen Gneist 26 30 50 45     151
7 May Bente Weng IL i BUL 70 80         150
7 Tove Andersen Rustad IL   65   85     150
9 Mari Hetlesæter Hjelmeland IL   60   80     140
10 Kjersti Fresvik Gular       100     100
11 Hildegun Solheim Sauda IL   26   65     91
12 Rebecca Louise Hilland Bergen Løpeklubb     90       90
13 Hanne Mjøen Maridal Vollan I.K. 85           85
13 Kirsten Marathon Melkevik Gular     85       85
15 Brita Cecilie Mustad Langesund tri 75           75
15 Barbro Kvåle Brandbu IF   75         75
15 Elise Orten IL FRI     75       75
18 Susanne Hemnes Sandnes IL       70     70
18 Synnøve Solemdal Tingvoll IL   70         70
20 Anne Østbø Frafjord GTI Friidrett 22 45         67
21 Eirin Sangesland Vindbjart il 2 28   35     65
21 Elisabeth Vik Varegg Fleridrett     65       65
23 Merete Helgheim Gloppen friidrettslag 60           60
23 Eva Karin B Øverland Sauda IL       60     60
23 Laila Unneland FRI IL     60       60
26 Mariann Roe Skarphedin IL 55           55
26 Astrid Olafsdottir FRI IL     55       55
26 Nina Skipevåg Andreassen Vindafjord IL       55     55
29 Tove Karbøl Sauda IL   24   30     54
30 Thea Hovda Haugesund Triathlon       50     50
30 Vilde Malmei Sandnes IL   50         50
32 Elin Uppstad Valle IL 45           45
32 Lise Vesterbukt Fana Il     45       45
34 Rebekka Sem Gjerpen IF 40           40
34 Ingrid Kristiansen Gular   40         40
34 Ragna Sigmo Skipstad Egersunds IK       40     40
34 Sarah May Instanes Varegg Fleridrett     40       40
38 Ingerid Fredriksen Tønsberg Friidrettsklubb 35           35
38 Åshild Storevik Hamarøy IL   35         35
40 Katrine Talmo Gulset IF Ski / Grenland Ski 30           30
41 Frida Kullerud Varteig IL 28           28
41 Solveig Halldorsson Korlevoll-Odda       28     28
43 Inger Lise Helgevold Bang Vindafjord IL       26     26
44 Sandra Vestly Sirevåg Sandnes IL 24           24
44 Hedda Gjerde Vindafjord IL       24     24
46 Hannah Malmei Sandnes IL   22         22
46 May Britt Michalsentveit Sauda IL       22     22
48 Synne Herheim Geilo IL 20           20
48 Henriette Sømme Sola       20     20
48 Kaya Dirksen Sauda IL   20         20
51 Emilie Olimstad Dristug IL 18           18
51 Lena Halland Hinna Fk   18         18
51 Synne Rullestad Ølen IL       18     18
54 Aurora Ulsaker Bjørn FIK Orion 16           16
54 Lene Karin Egelandkyllesø Hjelmeland Ski   16         16
54 Line Fjelldalselv Vindafjord IL       16     16
57 Malin Kristine Teisrud IK Våg 14           14
57 Anna Vonderohe Kristiansands IF-Friidrett       14     14
57 Karen Malena Kyllesø Hjelmeland Ski   14         14
60 Hedda Flemmen Holum IkVåg/Oddersjaa 12           12
60 Eldbjørg Rullestad Ølen IL       12     12
60 Liva Fattnes Sauda IL   12         12
63 Birgit Voll Vik il 10           10
63 Anniken Aarebrot Ny Von Friidrettsgruppe   10         10
63 Maria S. Medhus Røldal IL       10     10
66 Thea Johanne Slethaug Gneist 8           8
66 Astrid Espeland Sauda IL       8     8
66 Marthe Brattebø Jansen Sandnes IL   8         8
69 Hanne Liland Varegg fleridrett 6           6
69 Elin Synnøve Grutle Bømlo IL       6     6
71 Stine Nicolaysen Runar IL 4           4
71 Guri Småmo Sauda IL       4     4
73 Ingerid Vadder Morgedal IL 3           3
73 Kristine Nilsskog Sandnes IL       3     3
75 Liva Imsland Vindafjord IL       2     2
76 Liv Margunn Høines Undheim IL 1           1
76 Emelie Gjerde Vindafjord IL       1     1
                   
                   
Poengstilling Ildne Motbakkecup 2015 - Menn
 
Endringar kan forekome! Evt. feil meldast motbakkecupen@gmail.com   30.mai 13.juni 20.juni 11.juli 1.august 29.august  
  Skuggenatten Opp (NM), Nissedal Hovlands-nuten Opp, Sauda Gullfjellet Opp, Bergen Hestanipen Opp, Vikedal Storsylen Opp, Tydal Førde Opp, Førde Oppdatert 11.juli
Juniorar er merka i blå tekst  
# Namn Klubb Poeng Sum
1 Torstein Tengsareid Egersunds IK 90 90 80 100     360
2 Stian Øvergaard Aarvik Gneist 85 85 90       260
3 Erling Hisdal Tjalve, IL 55 70   90     215
4 Daniel Instanes Varegg fleridrett 70 65 70       205
5 Johan Bugge Eidsvåg IL 100 100         200
6 Ronny Børsheim Bergen Løpeklubb 50 55 65       170
7 Thomas Finshus Stegaberg il 30 26 40 70     166
8 Thorbjørn Thorsen Ludvigsen Bergen Løpeklubb   80 85       165
9 Gaute Kvåle Røldal IL   75   85     160
10 Martin Finne Gular 35     75     110
11 Sondre Handeland Sauda IL   45   55     100
11 Stian Hovind-Angermund Varegg Fleridrett     100       100
13 Ragnar Stølsmark Glad Trim International       80     80
13 Tomas Bereket Sk Vidar 80           80
15 Espen Roll Karlsen Gneist IL 75           75
15 Yngve Kiserud Bergen Løpeklubb     75       75
17 Henrik Bauge Rosendal TL       65     65
17 Odd Snerthammer Flekkefjord IF 65           65
19 Henrik Angermund Varegg fleridrett 12   50       62
20 Gjermund Steinsland Vindbjart IL 60           60
20 Glenn Tore Løland NTNUI   60         60
20 Kristian Heggebø Vindafjord IL       60     60
20 Sindre HOFF Viksdalen IL     60       60
24 Sebastian Knappen Fana IL     55       55
25 Morten Tveit Sauda IL   14   40     54
26 Magnus Førre Haugesund Triathlon       50     50
26 Nils Magnus Boeen GRAVE Korlevoll-Odda   50         50
28 Magnus Lian Aarrestad Sandnes IL 14 35         49
29 Alv Ole Esperås FRI IL   18 28       46
30 Rasmus Stølsmark Glad Trim International       45     45
30 Robert Bergstå Gular IL 45           45
30 Ørjan Nilsen Varegg Fleridrett     45       45
33 Stian Jårvik Sauda IL   16   28     44
34 Geir Steig Luster il 40           40
34 Henk Angermund Varegg Fleridrett   40         40
36 Johannes Heien IL Ternen       35     35
36 Jon Are Sundland FRI IL     35       35
38 Øystein Halldorsson Korlevoll-Odda   8   24     32
39 Atle Espevikmehus Sauda IL       30     30
39 Henning Mæhle NTNUI   30         30
39 Kjetil Dyrvik Voss IL     30       30
42 Ketil Monssen Bergen Løpeklubb 28           28
42 Sjur Obrestad GABRIELSEN Sandnes IL   28         28
44 Jonas Michalsen Tveit Sauda IL       26     26
44 Mats Mollandsøy Bergen Løpeklubb     26       26
44 Stian Bergstå Svarstad IL 26           26
47 Håkon Hoff Thomassen Sauda IL   24         24
47 Thomas Nybø Sogndal IL     24       24
47 Åsmund Wiberg Otra IL 24           24
50 Egil Herheim Sauda IL   22         22
50 Lars Olaf Haaheim Varegg fleridrett 22           22
50 Stian Helgesen FRI IL     22       22
50 Tor Arne Sandvik Klypetussen       22     22
54 Amund Thomassen Sauda IL   20         20
54 Henrik Dønnestad Gulset IF/Grenland Ski 20           20
54 Ken Tony Johansen Odda FK       20     20
54 Ola Martin Øverland Sauda IL   6   14     20
54 Ståle Pegorer Vange LODDEFJORD     20       20
59 Amund August Korsæth Varteig IL 18           18
59 Jon Ivar Djønne FRI IL     18       18
59 Sivert Hebnes Sandnes       18     18
62 John Olav Steinsland Kristiansand Løpeklubb 16           16
62 Morten Tronstad Varegg Fleridrett       16     16
62 Thor-Andre Søyland Bergen Løpeklubb     16       16
65 Øystein Brun Varegg Fleridrett     14       14
66 Freddy Mossestad Varegg     12       12
66 Håvard J Djuve Sauda IL       12     12
66 Kristian Ildstad Ny Von Friidrettsgruppe   12         12
69 Leif Inge Løland Hylsfjorden IL   10         10
69 Matias Berge Stegaberg IL       10     10
69 Tore Instebø Bergen Ck     10       10
69 Øyvind Hylleseth Gjerpen IF 10           10
73 Lars Engeli Varegg Fleridrett, Fjellgeitene     8       8
73 Vebjørn Skipevåg Ølen IL       8     8
73 Øystein Slettemeås Skarphedin IL/HSG 8           8
76 Svein Tore Tysseland Samnanger IL     6       6
76 Thomas Ødegaarden Stathelle & Omegn Idrettslag 6           6
76 Torger Stølsmark Glad Trim International       6     6
79 Arild Bentsen Fana IL     4       4
79 Erlend Widerøe Hennig Hjelmeland Idrettslag   4         4
79 Espen Uldal Birkenes IL 4           4
79 Terje Aarekol Vindafjord IL       4     4
83 Anders Løvland Moi IL   3         3
83 Andreas Værland Vegårshei IL 3           3
83 Halldor Halldorsson Røldal IL       3     3
83 Jan-Tore Gjervik Varegg Fleridrett     3       3
87 Aleksander de Lange Claussen Jutul IL 2           2
87 Frode Sørhøy Varegg Fleridrett, Team Melkesyre     2       2
87 Per Inge Fjellheim Sauda IL       2     2
87 Sindre Ness Haugesund Idrettslag Friidrett   2         2
91 Jonas Tveit Sauda IL   1         1
91 Lars Olav Knutsen Samnanger IL     1       1
91 Tobias Topp Sandvik Hjelmeland il 1           1
91 Ådne Kvåle Røldal IL       1     1